اعصابم ب شدت خورده بنظرتون چیکار کنم‌

• شروع کننده موضوع چشم رنگیم
  • تاریخ شروع

چشم رنگیم

Guest
همسرم چون خونه پدرش حیاطش حالت گاراژ ماننده موقع کار ماشینشو میزاره اونجا
حالا بردار شوارم و پدرشوهرم ماشینو برداشتن رفتن ی استان دیگه ۱ تومن جریمه ک
شده بخاطر محدودیت کرونایی
به همسرمم خبر دادن ک جریمه شدیم ی ماه روده میدونسته ب من نگفته کامل قائم کرده بود حتی ازش پرسیدم ماشینت ک جایی نبردن میگفت ن و میخواست بره جایی من گفتم جریمه میشی اصلا بهم نگفت و ما قرار شده بود تو زندگی از همه چی ب هم خبر بدیم حالا امروز صب از زبون پدرم فهمیدم
بنظرتون حالا ک وومد چجور باهاش برخورد کنم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
ازش پرسیدم چون امتحان داشت گفت حالا دارم میرم سر ازمون دعوا نکن اومدم‌توضیح میدم دارم نابود میشم از مخفی کاریش

آنجِل

Guest
نخواسته دعوا کنین که نگفته!نگفتنش به این خاطر بوده ن پنهان کاری!
شاید خودشم خبر نداشته که برداشتن

مهرانه

Guest
عزیزم حالا که پیش اومده نمیشه با دعوا و جنگ راست و دورغ رو معلوم کنی ...وقتی اومد یه کم استراحت کرد با ارامش بپرس بزار اونم جواب بده بعدش بگو از سری بعد اینجور نکن من ازخودت بشنوم بهتره ازاینه که از بقیه بشنوم

Man

Guest
عزیزم انقدر چیز مهمی نبوده ک باید بهت میگفته

بسته شد

Guest
دراون حد نیس که اعصابت خورد بشه?
یه کم دعواش کنی بسه?

ساده دل?

Guest
سخت نگیر آبجی جان موضوع خیلی مهمی نبوده که مخفی کاری بکنن پس زندگیتونو با این جور مسائل تلخ نکن عزیزم میتونی با آرامش همه چیو پیش ببری نه جنگ و دعوا چون بیشتر خودت اذیت میشی روح و روانتو درگیر نکن و بخاطر هر موضوعی تا این حد فشار نیار به خودت ?

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
سخت نگیر آبجی جان موضوع خیلی مهمی نبوده که مخفی کاری بکنن پس زندگیتونو با این جور مسائل تلخ نکن عزیزم میتونی با آرامش همه چیو پیش ببری نه جنگ و دعوا چون بیشتر خودت اذیت میشی روح و روانتو درگیر نکن و بخاطر هر موضوعی تا این حد فشار نیار به خودت ?
مرسی از راهنماییت عزیزم
اره اومد فقط ازش توضیح خواستم اونم‌گفت ک چند روز پیش حالت خوب نبود بهت نگفتم اومدم دیدمت بهت بگم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
نخواسته دعوا کنین که نگفته!نگفتنش به این خاطر بوده ن پنهان کاری!
شاید خودشم خبر نداشته که برداشتن
ن گفت حالت اون دوزا خوب نرود بهت نگفتم حضوری بگم بهت
خودش خبر داشته

mersana1400

Guest
خودمو جات گذاشتم منم بودم ناراحت میشدم خیلی
ولی خب دیگه اشکال نداره بهت نکفته که دعوا نیفتین

بالا