چکار میکنبن

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
سلام چطوری
بچه ها چطورن
دیشب داشتم صفحه خصوصی اونکی کاربریمو میخوندم
چقد دلم برات تنگ شد
اون شبی بود که پول از ماشین برداشته بودی😂🥺
اون قسمت مریضیمو نخوندم حالم بد میشه یادش می افتم 💔
اینو بگماااا روزای بد میگذره اونایی که میگذره بدهایی که فقط خودت میدونی وخدای خدات که چقد تلخ و سنگینه 💔اون روزا کنارم بودی شاید اولش یکم ناراحت شدی ولی باز بودی
حالا امروز من اگه خودمم نخوام باتو باشم دلم نمیتونه بیخیالت بشه بیخیال کسی که روزای سخت حتی اندازه ی ارزن درکت کرده باشه💘میخواستم تو‌خصوصی یه چیزی برات بفرستم ولی دلم‌نیومد
خوووو حالا ارحال خودتو بچه ها بگو
دخترا چی میکنن

دیانا❤❤

⭐کاربر فعال⭐
سلام چطوری
بچه ها چطورن
دیشب داشتم صفحه خصوصی اونکی کاربریمو میخوندم
چقد دلم برات تنگ شد
اون شبی بود که پول از ماشین برداشته بودی😂🥺
اون قسمت مریضیمو نخوندم حالم بد میشه یادش می افتم 💔
اینو بگماااا روزای بد میگذره اونایی که میگذره بدهایی که فقط خودت میدونی وخدای خدات که چقد تلخ و سنگینه 💔اون روزا کنارم بودی شاید اولش یکم ناراحت شدی ولی باز بودی
حالا امروز من اگه خودمم نخوام باتو باشم دلم نمیتونه بیخیالت بشه بیخیال کسی که روزای سخت حتی اندازه ی ارزن درکت کرده باشه💘میخواستم تو‌خصوصی یه چیزی برات بفرستم ولی دلم‌نیومد
خوووو حالا ارحال خودتو بچه ها بگو
دخترا چی میکنن
وااای خدا دلتو شاد کنه خنده به لبم اومد یاد پول برداشتن از ماشینش افتادم 😂
نگار دلم گرفته دخترام موندن خونه از درس و مشقشون خبر ندارم با اینکه جاریم بهشون میگه هااا ولی خیالم راحت نیست بازم کارای خونم و برنامه های عیدم به هم خورد اعصابم خورده اونا هم هست از طرفی موندم تو فور اینکه اگه دخترم مرخص شه پسرم رو چطور دلم بیاد ول کنم برم 😥چجوری بیام و برم اصلاً ؟ برای پسرم شیر بیارم؟

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
نگار دلم گرفته دخترام موندن خونه از درس و مشقشون خبر ندارم با اینکه جاریم بهشون میگه هااا ولی خیالم راحت نیست بازم کارای خونم و برنامه های عیدم به هم خورد اعصابم خورده اونا هم هست از طرفی موندم تو فور اینکه اگه دخترم مرخص شه پسرم رو چطور دلم بیاد ول کنم برم 😥چجوری بیام و برم اصلاً ؟ برای پسرم شیر بیارم؟
😍😍😍
بگردم خیلی سخته تاحدودی درک میکنم💔
خدابزرگه نگران نباش
همه چی درست میشه
هممممه این روزای سخت تموم میشه و یه چن ماه بعد میگی نگااااار یادته چقد نگران بودم 🤦🏼‍♀️
الان بچه ها نمیزارن تکون بخورم😫علی و میشورم بهارکثیف میکنه 🤣🤣حال اون روزاتو خریدارم🥳😂
زورت ب دخترامیرسه اون بینواهارو سیرکتک میکنی😂

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
تو بگو مرخص بشن ان شاالله اینا که میگی هممممه گذراس وقابل حل

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
فیلم میبینم

بالا