تجربه ام راجب درمان دیسک کمر

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همسرم دیسک خفیف داشت سرچ کردم کلیپ ورزش های کمر یاد گرفتم همسرم با کمک من انجام دادم بهتر شد ۵ روز روزی دوبار یک هفته روزی یکبار ولی باید ادامه داد سخته

سرچ کنید درمان دیسک کمر و کمر درد بدون نیاز به جراحی ببینید یکی که اینطور بوده دیسک شدید داشته کمرش خم شده بوده خوابیده غذا میخورده با ورزش خوب شده

کنترل کردن استرس خیلی مهمه باهاش صحبت کردم کنترل کنه بهش استرس نمیدم و دمنوش هایی که برای اعصاب خوبه بهش میدم مثله ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون

سنگین نباید برداره که تا حدی برمیداره منم کمکش می کنم

مشکلی هم تو رابطه نداریم فقط چندماه اول که فهمیدیم رعایت کردم

رو تشک تخت میخوابه راحته روی پتو و دوشک پشم یه مدت خوابید راحت نبود

کمربند پشم شتری هم خوبه زمستون گاهی تو بیرون استفاده می کرد

مصرف پاچه ، قلم ، سوپ پای مرغ ، سویق نخود و سویق کامل هم خوبه

مصرف لبنیات مهمه چون سردی هست کمتر مصرف بشه به همراه گرمی که سردیشو بگیره مثلا شیر با خرما ، پنیر با سیاهدانه ، ماست و دوغ با فلفل سیاه ، نعناع و..

مصرف سه ماه قرص ویتامین مخصوصا ویتامین دی و کلسیم هم خوبه بهتره چکاپ کامل ویتامین ها بدین هر ویتامینی کم بود همونو مصرف کنید

ماساژ خیلی موثره با آب گرم گاهی ماساژ میدم کمپرس گرمم خوبه اگه کمپرس ندارید داخل یه کیسه فریزر آب گرم بریزید گره بزنید بذارید

کسی که دیسک داره از خواب باید زود پاشه چون کمر خشک میشه درد می گیره همش نباید بخوابه

ولی خیلی هم نباید فعالیت کنه

بالش نشیمن گرفتیم محل کارش میذاره رو صندلی راحت باشه

طرز نشستن هم مهمه صاف باید نشست کلا هر آدمی چون باعث کمر درد میشه

کسی که اینطوره یبوست هم ممکنه بگیره البته یبوست از استرس و کم آبی هم میشه که بهش گفتم آب بیشتر بخوره و ورزش یبوست خودم براش دوروز انجام دادم خوب شد
برای ورزش یبوست سرچ کنید گوگل اون کلیپی که کنارش نوشته رفع سریع یبوست با ماساژ شکم رو با دقت ببینید

تازگی روغن کوسه و بنفشه گرفتم هرشب کمرشو با روغن ماساژ میدم خیلی بهتره بعد چندروز کلی فرق کرد ، تازگی میگه اصلا درد ندارم معجزه شده قبلش روغن های دیگه گرفتم راضی نبود

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

خواهر همسرم هم چندسال بود دیسک داشت بهش توضیح دادم راجب درمان همسرم ، واسه اونم کلیپو فرستادیم انجام بده بهش بعضی حرکاتو یاد دادم و ورزش یبوست هم همینطور راجب کنترل کردن استرس هم باهاش صحبت کردم

بهش روغن کوسه و بنفشه ، گل گاو زبون و شیرین بیان دادم مصرف کنه راجب نحوه ی مصرفش هم کامل توضیح دادم

آخرین ویرایش:

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
مرسی از گفتن تجربه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تازگی خیلی درد داشت آخرش فهمیدیم از یبوست بوده چند روز بوده یبوست داشته دیر به من گفت

براش ورزش یبوست انجام دادم گفت درد کمرم کم شد بعدش کلا خوب شد

گوگل سرچ کردم نوشته یبوست باعث درد کمر هم میشه به پشت هم می زنه

اگه ببخشید مدفوع سفت باشه به سختی و کم دفع کنید یا احساس دفع داشته باشید نتونید برید یبوسته

گفتم هروقت اینطور شدی بگو شکمتو ماساژ بدم

آخرین ویرایش:

بالا