چند تا شوینده تو دستشویی دارید

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ژل بهداشتی گرفتم خوشم نیامد دیگه نگرفتم
منم خوشم نمیاد به جاش شامپو بچه میزنم دکتر هم گفت به جای ژل میشه شامپو بچه زد تازه شامپو بچه رو زود به زودم میشه بزنی

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عهههه چه ژاااالب و ژذاااب 😹
من خیلی اهمیت میدم به پوست مخصوصاااا
چون پوست خراب بشه درست شدنی نیست ..
ادم یکدونه دو دونه وسایل بگیره اما اورجینال باشه و خیالت تخت که اسیبی نمیزنه
اره دقیقا منم
روتین پوست و مو دارم بهترین و گرونترین برند میخرم ولی هیچ وقت پول برا ژل و بوتاکس نمیدم
مبگم از پوست خودم مراقبت کنم ارزشش بیشتره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
رو روشویی یه صابون لوکس با مایع دست نو دسشویی یه پودر ریختم تو طرف شامپو فرش درشو بستم یه دامستوس برای صد عفونی کردن یه مایع دست کوچیک هم برای شستن خودمون ویه شیشه جوش شیرین گاهی میریزم تو بطری واب جوش خودمو میشورم
خوبه

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم خوشم نمیاد به جاش شامپو بچه میزنم دکتر هم گفت به جای ژل میشه شامپو بچه زد تازه شامپو بچه رو زود به زودم میشه بزنی
اتفاقا اصلا زود ب زود نزن عفونت میگیری.حتی ژل بهداشتی رو هر روز نباید زد
من سبک و روزانش رو گرفتم ک بتونم هر روز استفاده کنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من هیچی چون اعتقادم اون محیط الودس روشویی بیرون دستشویی مایع دسشویی فقط

و یه روشویی دیگه که بیرون حمومه اون مسواک و خمیر ودهن شویه و تونر اونم بالا روشویی و تو باکس چقدر حساسم :/
آخه نمیشه که اینایی که گفتم رو بیرون بذارم همش ببرم و بیارم مایع دستشویی که نمیشه اونی که گذاشتم کنار سیفون هم همینطور

کامل نمیشه کل باکتری هارو از بین برد باکتری مفیدم داریم

البته من خودمم یکم حساسم مسواک و خمیر دندون تو آشپزخونه اس نمی برم ، دستمال توالتم بیرونه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شامپو بچه اصلا برای صورت خوب نیست حتما از فیس واش یا پَن شستشو متناسب با پوستت استفاده کن
شامپو بچه علاوه بر باکتری ها ی مضر باکتری های مفید ناحیه ژنیتال رو از بین میبره و باعث میشه عفونت قارچی بگیری
Ph ژل بهداشتی متناسب با همون باکتری ها هستن و خشکی پوستم نمیگیری
علاوه بر اون شامپو اسانس داره از دستمال و شوینده اسانس دار نباید برای قسمت تناسلی استفاده کنی خوب نیست
بجای شامپو همون ژل بهداشتی بگیر

مایع کرمی رو بخاطر خشکی دستم استفاده میکنم ولی وقتی کرم با اوره بالا میزنم دستم اول بلید با شوینده معمولی بشورم وگرنه کف نمیکنه برا همین دوتا کذاشتم
دستتوباصابون کره کاکائو سیگل بشور.دستتونرم وصاف میکنه

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آخه نمیشه که اینایی که گفتم رو بیرون بذارم همش ببرم و بیارم مایع دستشویی که نمیشه اونی که گذاشتم کنار سیفون هم همینطور

کامل نمیشه کل باکتری هارو از بین برد باکتری مفیدم داریم

البته من خودمم یکم حساسم مسواک و خمیر دندون تو آشپزخونه اس نمی برم ، دستمال توالتم بیرونه
اره من میبرم بعد هر سری ک ژل اینا نمیزنی ک !

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مایع دستشویی،تونر،شوینده صورت،خمیردندان
من یه مایع دستشویی گذاشتم رو روشویی مثل همه

یه شامپو بچه پمپی گذاشتم جلوی آینه برای شستن صورت

یه شامپو بچه پمپی هم گذاشتم روی شیر آب نزدیک سیفون کسی خواست خودشو یا دستشو بشوره

شامپو اندازه اش خوبه گیره کرده وسط شیر

مشاهده پیوست 365585

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره دقیقا منم
روتین پوست و مو دارم بهترین و گرونترین برند میخرم ولی هیچ وقت پول برا ژل و بوتاکس نمیدم
مبگم از پوست خودم مراقبت کنم ارزشش بیشتره
اخه شما که جوان هستید احتیاجدبه بوتاکس وژل ندارین بهترین کار همین رسیدن به پوست هست
من اوایل خیلی به پوستم میرسیدم ماسک صورت کرم دور چشم بهترین هارو مصرف میکردم ولی الان حوصله ندارم زود خودمو ول کردم زندگی ایقدر بازی داره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شامپو بچه اصلا برای صورت خوب نیست حتما از فیس واش یا پَن شستشو متناسب با پوستت استفاده کن
شامپو بچه علاوه بر باکتری ها ی مضر باکتری های مفید ناحیه ژنیتال رو از بین میبره و باعث میشه عفونت قارچی بگیری
Ph ژل بهداشتی متناسب با همون باکتری ها هستن و خشکی پوستم نمیگیری
علاوه بر اون شامپو اسانس داره از دستمال و شوینده اسانس دار نباید برای قسمت تناسلی استفاده کنی خوب نیست
بجای شامپو همون ژل بهداشتی بگیر

مایع کرمی رو بخاطر خشکی دستم استفاده میکنم ولی وقتی کرم با اوره بالا میزنم دستم اول بلید با شوینده معمولی بشورم وگرنه کف نمیکنه برا همین دوتا کذاشتم
دکتر گفت شامپو بچه خوبه زود به زودم میتونی استفاده کنی

عفونت که خیلی دلایل داره و خیلی موردها هس که باید رعایت کرد( نمیشه بگی حتما از اینه)

برای صورت من راضی ام زیاد استفاده نمی کنم بیشتر آرایشمو میشورم عصاره آلوئه ورا هست شاید دفعه ی بعد شوینده پمپی آرایش بگیرم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اخه شما که جوان هستید احتیاجدبه بوتاکس وژل ندارین بهترین کار همین رسیدن به پوست هست
من اوایل خیلی به پوستم میرسیدم ماسک صورت کرم دور چشم بهترین هارو مصرف میکردم ولی الان حوصله ندارم زود خودمو ول کردم زندگی ایقدر بازی داره
بعضی جوون هارو هم دیدم به خودشون نمیرسن حتی یه فیبروز ابرو درصورتی که نیازدارن

عزیزم قبلا هم گفتم به نسبت سنت اتفاقا خیلی بروزی باز تا حدی به خودت می رسی 😘

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره واقعا استرس خیلی رو پوست اثر میذاره
ولی باز هم رسیدگی کنین حتما خوب میشع 🥰🥰😘😘

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دکتر گفت شامپو بچه خوبه زود به زودم میتونی استفاده کنی

عفونت که خیلی دلایل داره و خیلی موردها هس که باید رعایت کرد( نمیشه بگی حتما از اینه)

برای صورت من راضی ام زیاد استفاده نمی کنم بیشتر آرایشمو میشورم عصاره آلوئه ورا هست شاید دفعه ی بعد شوینده پمپی آرایش بگیرم
اره خیلی چیزا تاثیر داره
ولی زیاد شستن با صابون و شامپو خوب نیست

بالا