انگیزشی و تناسب اندام??

• شروع کننده موضوع صنم
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

صنم

Guest
۲۰۲۰۱۲۰۵_۲۱۰۸۱۰.jpg
۲۰۲۰۱۲۰۵_۲۱۰۷۵۹.jpg
۲۰۲۰۱۲۰۵_۲۱۰۷۴۷.jpg
۲۰۲۰۱۲۰۵_۲۱۰۷۳۲.jpg
۲۰۲۰۱۲۰۵_۲۱۰۷۱۴.jpg

بور چشم سبز

Guest
??????????????????????????آخررررر انگیزززه

Saraaa

Guest
واااییی نه زود شروع کنید به این فکر کنید که هر لباسی بخواید اندازتون میشه و بعد یه مدت هر چی خواستید میتونید بخورید ?
من از امروز که شنبه هست شروع کردم? همیشه هم تونستم که به وزن دلخواه برسم ولی بعد از اون وقتی یه کوچولو ول کردم در مدت یه ماه دوباره زیاد شدم حدود ۳ کیلو. پس دوستان درست لاغر میشیم ولی برای همیشه باید قید چیزهای خوشمزه را زد ،نمیشه بعد از وزن دلخواه هرچی خواستیم بخوریم چون وزن از دست رفته برمیگرده?

هایدی

Guest
من از امروز که شنبه هست شروع کردم? همیشه هم تونستم که به وزن دلخواه برسم ولی بعد از اون وقتی یه کوچولو ول کردم در مدت یه ماه دوباره زیاد شدم حدود ۳ کیلو. پس دوستان درست لاغر میشیم ولی برای همیشه باید قید چیزهای خوشمزه را زد ،نمیشه بعد از وزن دلخواه هرچی خواستیم بخوریم چون وزن از دست رفته برمیگرده?
نه برنمی‌گرده به شرط اینکه به اندازه زیاد نخورید .بعدش هم باید حتما ورزش کنید .خود من الان چهار پنج ماهه که رو وزن ۶۰ کیلو ثابت موندم همه چی هم خوردم

استارتر
استارتر

صنم

Guest
بله درسته تا ول کنی برمیگرده هر چقد هم اصولی کم کرده باشی باید در کنارش تا اخر ورزش ادامه بدی و از قید خوردن هم دست بکشی

Saraaa

Guest
نه برنمی‌گرده به شرط اینکه به اندازه زیاد نخورید .بعدش هم باید حتما ورزش کنید .خود من الان چهار پنج ماهه که رو وزن ۶۰ کیلو ثابت موندم همه چی هم خوردم
من ۵ سال وزنم بالا پایین میشه یعنی به وزن ایده آل میرسم بعد ورزشم را دارم ولی همه چی میخورم البته نه زیاد ولی نه کم مثل وقتی که رژیم دارم سریع در مدت یکی دو ماه برمیگرده?

Saraaa

Guest
بله درسته تا ول کنی برمیگرده هر چقد هم اصولی کم کرده باشی باید در کنارش تا اخر ورزش ادامه بدی و از قید خوردن هم دست بکشی
همین قید خوردن را بزنم سخت. برا همین سالی یه ماه میخورم بعد بقیشو تو حالت رعایت به سر میبرم .سخت خوب همیشه سعی کنی نخوری. کمکککککک?

بالا