انگیزشی و تناسب اندام??

• شروع کننده موضوع صنم
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

صنم

Guest
من ۵ سال وزنم بالا پایین میشه یعنی به وزن ایده آل میرسم بعد ورزشم را دارم ولی همه چی میخورم البته نه زیاد ولی نه کم مثل وقتی که رژیم دارم سریع در مدت یکی دو ماه برمیگرده?
مواظب باش پوستت داغون میشه برو زیر نظر یه متخصص تغذیه و تو وزن دلخواهت تصبیت کن

Saraaa

Guest
پوستم خوب چون میزان زیاد شدن وزنم در نهایت ۳ یا ۴ کیلو هست وقتی میبینم به اون حد رسیدم شروع میکنم به کم کردن اون اضافه ها

استارتر
استارتر

صنم

Guest
همین قید خوردن را بزنم سخت. برا همین سالی یه ماه میخورم بعد بقیشو تو حالت رعایت به سر میبرم .سخت خوب همیشه سعی کنی نخوری. کمکککککک?
اره دقیقا واسه ما تپل ها دلخوشی فقط خوردنه و یه نوع تفریح
اینم در نظر بگیر عزیزم این ذهنیت از خودت دور کن که چرا من میخورم چاق میشم اینجوری به خودت تلقین میکنی وزنت باز میره بالا
و طبع بدنتو پیدا کن خیلییی کمک میکنه به آدم

Saraaa

Guest
اخه مشکلم سالم خوری هست کم میخورم ولی مقوی ، مثلا حساب کنین مغزها خیلی کالری دارن یا خرما یا موز .نمیدونم واقعا چکار کنم.

استارتر
استارتر

صنم

Guest
اخه مشکلم سالم خوری هست کم میخورم ولی مقوی ، مثلا حساب کنین مغزها خیلی کالری دارن یا خرما یا موز .نمیدونم واقعا چکار کنم.
پس مشکلی نداره وقتی تغذیه سالم باشه
از سبزیجات و سیفی جات هم زیاد استفاده کن

Saraaa

Guest
اره دقیقا واسه ما تپل ها دلخوشی فقط خوردنه و یه نوع تفریح
اینم در نظر بگیر عزیزم این ذهنیت از خودت دور کن که چرا من میخورم چاق میشم اینجوری به خودت تلقین میکنی وزنت باز میره بالا
و طبع بدنتو پیدا کن خیلییی کمک میکنه به آدم
طبع چطوری کمک میکنه؟ یه بار تست دادم. فقط چیزهای گرمی میخورم چون اونها هستن که مقوی آن. راستش تپل نیستم دوست دارم باربی باشم ولی معمولی هستم و چاق که میشم، میشم تو پر

mersana1400

Guest
?وااای ? ?دقیقا همون شنبه ای هیچ وقت نمیاد

هایدی

Guest
من ۵ سال وزنم بالا پایین میشه یعنی به وزن ایده آل میرسم بعد ورزشم را دارم ولی همه چی میخورم البته نه زیاد ولی نه کم مثل وقتی که رژیم دارم سریع در مدت یکی دو ماه برمیگرده?
چقدر بد ?

بالا