چه موجودات بی خاصیتی هستن این مرد ها

وضعیت
این موضوع قفل شده است

طوبی

کاربر جدید
بی خاصیت ترین موجودات روی کره ی زمین هستن که تنها خاصیتشون بارور کردن زنانه که خب اونم با استفاده از اسپرم یخ زده می تونه انجام بشه و نیازی به وجود خودشون نیست و ضمنا همه ی سختی و فشار تولید مثل روی زنانه که خب زنان ترجیح میدن که همچین خاصیتی از مرد ها بهشون نرسه

چه تو علم و فناوری و درس و دانشگاه ؛ چه تو جنگ و رزم و تیراندازی، چه نبوغ و تجارت و مدیریت، چه تو سیاست ، چه تو هنر و ورزش، چه تو رانندگی و خلبانی و... تو همه ی این ها فقط دو حالت به وجود اومد یکی این که یا بر خلاف تمام آزادی ها و اختیارات و شرایط مناسبشون از زن ها که اون همه محدودیت و مانع سر راهشون هست عقب موندن یا اونقدری از خودشون بی کفایتی و نالایقی نشون دادن که اصلا دیگه نمیشه به چشم انسان نگاهشون کرد
‌دنیا بدون مرد ها هم می تونه ادامه پیدا کنه ، نمی دونم دلیل این همه پسر دوستی یه عده از زن ها چیه ؟ اصلا چطور روشون میشه چنین موجودات بی خاصیتی رو که در طول تاریخ اووون همه به زن ها ظلم کردن به دنیا بیارن و بزرگ کنن ؟ 😑😑😑
البته ازدواج برای یه زن مستقل یه چیزی مثل برده گیریه ، حتی زن خانه دار اگه مثل دختر همسایمون سلیطه و با سیاست باشه مرد رو به بردگی می گیره ، الان دختر همسایمون یه قاضی رو به بردگی گرفته ، البته شانس و بخت هم مهمه اون دختره شانس و بخت داشته ، کلا تو جامعه ی مرد سالار زنان کارشون کار شانس و بخته، اختیار کمتر نقش داره
حالم از هر چی مرده به هم می خوره و از خودم خجالت می کشم که اگه در طول عمرم از مردی یا پسری خوشم اومده باشه 🤢🤢🤢 یا نگاه وراندازانه قیافشون کرده باشم ؛ موجودات بی خاصیت مزخرف زشت ، بی وجود های خودشیفته 🤢🤢

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب به نظرم باید روی خودت کار کنی عزیزدلم اینطوری نمی شه که بالاخره یه چیزی خدا میدونسته که مردا رو آفریده همینطوری که زندگی بدون زنا هیچ بدون مردا هم همینطور

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بی خاصیت ترین موجودات روی کره ی زمین هستن که تنها خاصیتشون بارور کردن زنانه که خب اونم با استفاده از اسپرم یخ زده می تونه انجام بشه و نیازی به وجود خودشون نیست و ضمنا همه ی سختی و فشار تولید مثل روی زنانه که خب زنان ترجیح میدن که همچین خاصیتی از مرد ها بهشون نرسه

چه تو علم و فناوری و درس و دانشگاه ؛ چه تو جنگ و رزم و تیراندازی، چه نبوغ و تجارت و مدیریت، چه تو سیاست ، چه تو هنر و ورزش، چه تو رانندگی و خلبانی و... تو همه ی این ها فقط دو حالت به وجود اومد یکی این که یا بر خلاف تمام آزادی ها و اختیارات و شرایط مناسبشون از زن ها که اون همه محدودیت و مانع سر راهشون هست عقب موندن یا اونقدری از خودشون بی کفایتی و نالایقی نشون دادن که اصلا دیگه نمیشه به چشم انسان نگاهشون کرد
‌دنیا بدون مرد ها هم می تونه ادامه پیدا کنه ، نمی دونم دلیل این همه پسر دوستی یه عده از زن ها چیه ؟ اصلا چطور روشون میشه چنین موجودات بی خاصیتی رو که در طول تاریخ اووون همه به زن ها ظلم کردن به دنیا بیارن و بزرگ کنن ؟ 😑😑😑
البته ازدواج برای یه زن مستقل یه چیزی مثل برده گیریه ، حتی زن خانه دار اگه مثل دختر همسایمون سلیطه و با سیاست باشه مرد رو به بردگی می گیره ، الان دختر همسایمون یه قاضی رو به بردگی گرفته ، البته شانس و بخت هم مهمه اون دختره شانس و بخت داشته ، کلا تو جامعه ی مرد سالار زنان کارشون کار شانس و بخته، اختیار کمتر نقش داره
حالم از هر چی مرده به هم می خوره و از خودم خجالت می کشم که اگه در طول عمرم از مردی یا پسری خوشم اومده باشه 🤢🤢🤢 یا نگاه وراندازانه قیافشون کرده باشم ؛ موجودات بی خاصیت مزخرف زشت ، بی وجود های خودشیفته 🤢🤢
خیلی خشن فکر کردی
شایدمردهای اطرافت بد بودن
بردگی چیه؟
درسته بیشترمردها خوب نیستن ولی مردهای خوب کم نیستن

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
خب به نظرم باید روی خودت کار کنی عزیزدلم اینطوری نمی شه که بالاخره یه چیزی خدا میدونستم مه مردا رو آفریده همینطوری که زندگی بدون زنا هیچ بدون مردا هم همینطور
ولی زن ها نشون دادن محور اصلی زندگی هستن ، عجیب ترین چیز ممکن که دیدم و باورم شد زنان قطعا از مرد ها بالاترن زنان دشت های کوبانی بود که تونستن داعش رو عقب برونن کاری که ارتش سوریه نتونست ، البته می دونی چیه ، عنصر آبرو که ناشی از مردسالاریه باعث قدرت گرفتن و انگیزه در زنان کوبانی برای مقابله با متوحشین داعشی می شد ،ولی خب به هر حال ثابت کردن که می تونن ، دخترای کوبانی نظیر ندارن ، زیبا نجیب شجاع ولی هنوز کمی باور های مرد سالارانه در اون ها وجود داره

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
هم مرد نيازه هم زن نيازه
توي هر دو هم انسان خوبي هست هم انسان بد ! نميشه يك نسخه پيچيد
از لحاظ توانمندی و موجودیت عرض کردم نه خوبی و بدی ، و الا زن بد هم داریم ، مثل گ شت ارش اد

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ولی زن ها نشون دادن محور اصلی زندگی هستن ، عجیب ترین چیز ممکن که دیدم و باورم شد زنان قطعا از مرد ها بالاترن زنان دشت های کوبانی بود که تونستن داعش رو عقب برونن کاری که ارتش سوریه نتونست ، البته می دونی چیه ، عنصر آبرو که ناشی از مردسالاریه باعث قدرت گرفتن و انگیزه در زنان کوبانی برای مقابله با متوحشین داعشی می شد ،ولی خب به هر حال ثابت کردن که می تونن ، دخترای کوبانی نظیر ندارن ، زیبا نجیب شجاع ولی هنوز کمی باور های مرد سالارانه در اون ها وجود داره
همه اینا درست اما نگاه ضد مرد هم درست نیست نه از اینور بوم بیوفت نه از اونور
اندازه نگه دار که اندازه نکوست طوبی جان♥️

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
خیلی خشن فکر کردی
شایدمردهای اطرافت بد بودن
بردگی چیه؟
درسته بیشترمردها خوب نیستن ولی مردهای خوب کم نیستن
بر عکس مرد های اطرافم پدر و برادرم بسیار عالی هستن ، آزاد هستم مشکلی ندارم ولی خب از بچگی زن دوست و مرد ستیزم به طور ذاتی 😂

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از لحاظ توانمندی و موجودیت عرض کردم نه خوبی و بدی ، و الا زن بد هم داریم ، مثل گ شت ارش اد
متنت طومار بود نخوندم همشو
اما مردا خودشون كلي قوي هست بدنشون !
سرما رو مردا ميتونن تحمل كنن ( سيبري )
اما خانما تلف ميشن

Black

⭐کاربر ویژه⭐
بر عکس مرد های اطرافم پدر و برادرم بسیار عالی هستن ، آزاد هستم مشکلی ندارم ولی خب از بچگی زن دوست و مرد ستیزم به طور ذاتی 😂
این مرد ستیز بودن قطعا ذاتی نیست و ریشه در چیزی داره

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
همون طور که مرد بی خاصیت داریم مرد خوب هم داریم
و همونطور که زن بی خاصیت داریم،زن خوب هم داریم،
به قول دختران تابستان نمیشه برا همه یه نسخه پیچید
خب درسته ولی من واقعا تو کتم نمیره اوون همه ارزش گذاری بعضی پدر و مادر ها به این موجوات بی خاصیت ، فرض کن پسره ***** می خورد با چاقو تو خونه راه می رفت پدر مادرش هیچی بهش نمی گفتن ، پدر بزرگ به نوش تجاوز کرد پدر مادر دختره عین خیالشون نبود

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب درسته ولی من واقعا تو کتم نمیره اوون همه ارزش گذاری بعضی پدر و مادر ها به این موجوات بی خاصیت ، فرض کن پسره ***** می خورد با چاقو تو خونه راه می رفت پدر مادرش هیچی بهش نمی گفتن ، پدر بزرگ به نوش تجاوز کرد پدر مادر دختره عین خیالشون نبود
خوب بنظرم اونقدرا هم موجودات بی خاصیتی نیستن و خوب بنظرم پدر مادر دختره واقعا اشتباه کردن
و نمیشه منطق اشتباه دیگران رو ارزش گزاری گذاشت

Black

⭐کاربر ویژه⭐
برعکسش نداریم.؟زندگی که شوهرش رو بخاطر یه خار...میکشه و کلی اتفاق
بنظرم نگاهت خطرناکه سعی کن درمانش کنی

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
متنت طومار بود نخوندم همشو
اما مردا خودشون كلي قوي هست بدنشون !
سرما رو مردا ميتونن تحمل كنن ( سيبري )
اما خانما تلف ميشن
تلف برای حیواناته عزیزم ، خب مردای سیبری لابد زنی کنارشون بوده که هنوز نسلشون ادامه دارع دیگع وگرنه دیگه کسی اون جا زندگی نمی کرد، عدم توانایی در تحمل گرما به خاطر پوشش اجباری زنانه ، البته حجاب مصونیت زنه ولی نه چادر مشکی بلند و نقاب و ... که تو کشور و شهر های گرمسیر می پوشن ، واقعا چطور تحمل می کنن 😑😑

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تلف برای حیواناته عزیزم ، خب مردای سیبری لابد زنی کنارشون بوده که هنوز نسلشون ادامه دارع دیگع وگرنه دیگه کسی اون جا زندگی نمی کرد، عدم توانایی در تحمل گرما به خاطر پوشش اجباری زنانه ، البته حجاب مصونیت زنه ولی نه چادر مشکی بلند و نقاب و ... که تو کشور و شهر های گرمسیر می پوشن ، واقعا چطور تحمل می کنن 😑😑
براي حيوانات نيست طوبي جون ! دوست داشتي يه دورررر معني كلمه رو سرچ كن بخون

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
این مرد ستیز بودن قطعا ذاتی نیست و ریشه در چیزی داره
من از حدود پنج سالگی زن دوست بودم و این کم کم باعث مرد ستیزی شد یعنی مثلا حتی تو فیلما هم حاضر نبودم آسیب دیدن زنی رو ببینم و هر چند تا زن که تو فیلم می مرد به همون تعداد یا بیشتر هم باید مرد می مرد که خیالم راحت باشه از طرفی هم از بچگی پسرا از من خوششون نمیومد ، مثلا بازیم نمی دادن در حالی که من دوست داشتم به بازی بپر دازم ، یعنی تمایل به بازی کردن داشتم یا رفتارشون با من فرق می کرد تا با دخترای دیگه ، چه می دونم مثلا در حالی که به بقیه دخترا ابراز دوستی داشتن واسع من پوکر فیس می شدن ،

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
شما تا اخر عمرت نيازتو احساساتتو سركوب كن
افرين طوبي جون

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا