چه موجودات بی خاصیتی هستن این مرد ها

وضعیت
این موضوع قفل شده است
استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
دمت گرم
به قول ایشون حالا شما که زنی چه گلی به سر این جامعه زدی ؟!
جز حسادت به یه زن دیگه ، به همجنس خودت و سعی در خراب کردنش بابت همین حسادت و عقده ی درونی
اگه اونقد عوضی نبود هیچ وقت از معلم شدنش تا این حد ناراحت نمی شدم ولی متاسفانه مثل تو عوضیه ، البته هنوز جواب نهایی ازمون نیومده ولی مادرم بدون این که از تنفر شدید من نسبت به اون دختر خبر دار بشه خبر معلم شدن اون دختره ی عوضی رو بهم گفت ، دیگه باهاش حرف نمی زنم برا چی بهم گفت ، اصلا به من چه ربطی داشت 😠😠😡😡 دیگه باهاش حرف نمی زنم دیگه مادرم نیست 😭

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
عقده و حقارت درونیت به شددددت زیاده
خودتو درمان کن
جدا میگم
به شدت نیاز داری به روانپزشک

ضمناً قبولی معلمی سخته ، پس لابد توانایی و استعداد و مهارتشو داشته که قبول شده ، دمشم گرم ، تلاش کرده ، نوش جونش ، تو هم رو خودت کار کن و تلاش کن تا قبول بشی به جای حسادت و این خاله زنک بازیا
داشتم تلاش می کردم که مادر نفهمم گند زد تو روحیه ام 😡😠😡😡 من چی کار داشتم اون نکبت دارع چه گوهی می خوره که مادرم اومد اون حرفو زد که آخرش معلوم شد اصلا هنوز جواب نهایی آزمون نیومده ، اصلا من چی کار داشتم اون عوضی داره چه گوهی می خوره تو زندگیش ، زن عموی الدنگم به مادرم گفت مادرمم در موردش تو خونه گفت ، الهی زن عموم همین امسال بمیره از شرش خلاص بشیم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کوفتش بشه ، حرومش باشه عوضی حیوون بی شرف یه بخشی از سختی های من به خاطر اذیت و آزار اون کثافت و دوستاش تو بچگیه ، کوفتش بشه ، ضمنا خدا رو شکر هنوز جواب قطعی معلوم نیست فقط مرحله ی اولو قبول شده دختره ی عوضی خوش شانس ، منم دارم‌زحمت می کشم پس کو جوابش ؟ هااا کوو؟ 😡😡 تو هم مثل اون دختره ی عوضی و بی شرف و آزار رسونی و حیوونی که داری ازش طرفداری می کنی یه آشغال عوضی هستی که با شانس به هر چی خواستی رسیدی ، تو حیوونی حیوون نبودی طرفداری اون دختره ی عوضی رو نمی کردی
ببند بابا @Admin این کاربر کیه جمعش کن

استارتر
استارتر
طوبی

طوبی

کاربر جدید
ببند بابا @Admin این کاربر کیه جمعش کن
خودت ببند ، بیشعور تو هم مثل بقیه بیشعور و بد دهنی الکی ادا با فرهنگا رو در میاری ، زنیکه ی بی شعور کثیف دهن ، کثیف تر از دهن تو هیچ دهنی نیست تو فضول پستای منی که ادمینو تک می کنی؟ سرت تو اون جای خودت باشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خودت ببند ، بیشعور تو هم مثل بقیه بیشعور و بد دهنی الکی ادا با فرهنگا رو در میاری ، زنیکه ی بی شعور کثیف دهن ، کثیف تر از دهن تو هیچ دهنی نیست تو فضول پستای منی که ادمینو تک می کنی؟ سرت تو اون جای خودت باشه
تابلوعه پی پی هستی معلومه کی اینطوره عقده ای @Admin ادمین این همون نباشه شایدم با گوشی دیگه اومده متوجه نشی

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا